| 1SEBI1 a întrebat:

Pe site-ul edmundo, poti aplica la universitatile de afara, un prieten a aplicat la una din universitatiile din Marea Britanie si s-au trimis deja dosarele, se mai pot trimite acum dosare? Va rog sa raspunda cineva care stie. Daca da, care sunt dezavantajele daca aplic acum? O sa am prioritate scazuta? Cum se face repartizarea?

1 răspuns:
| mariacod a răspuns:

Daca nu a trecut termenul limita de depunere a dosarelor, inca mai poti trimite. Cel mai bine scrie-i unui consultant Edmundo care iti va da un răspuns sigur