| GhostBuster a întrebat:

Ce ar fi mai bine sa studiez in strainatate (mai exact UK) ca sa pot aplica apoi si in Romania daca ma voi intoarce? (Asta si dupa ce voi dobandi cativa ani buni de experienta de munca tot peste hotare)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce iti place tie si la ce esti tu bun ca asa se alege o meserie

| blAster85 a răspuns:

Odata ce vei pleca te vei adapta unui alt stil de viata vei vedea ca numa in Romania exista inca mentalitatea aia si sistemul ala pus contra populatiei,.in tari civilizate e altfel.desigur daca vei vrea sa te adaptezi.cauta ceva ce ti place.I.T de ex.