| Kira9747 a întrebat:

Ce as mai putea face pentru portofoliu la istorie? Sunt clasa a6-a si am doar o testare, 2 fise de lucru si doua harti.As vrea sa mai fac ceva, dar nu stiu cethinking Idei? Dau funda pentru un raspuns folositorwinking

Răspuns Câştigător
| ßarbie a răspuns:

Pai, depinde la ce lectie esti:d, ca si eu am la fel de facut pentru scl, minim 8 fise. poti da lectile in urmaa.si pentru fiecare titlu lectie faci o fisa.cu poze, cu.:d.curiozitati,cu cateva randuri de scris.asa la toate lectilebig grin. sper ca te-am ajutat:d.

Funda?love struck

1 răspuns:
| anad a răspuns:

Http://www.didactic.ro/......-a/diverse poate gasesti ceva folosiotor sau http://sefsegrant.siveco.ro/download; jsessionid=0F1EB90B5B8CEFD9230E62B204D781FE? p_p_id=110_INSTANCE_Et4d&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-2&p_p_col_pos=1&p_p_col_count=2&_110_INSTANCE_Et4d_struts_action=%2Fdocument_library_display%2Fview&_110_INSTANCE_Et4d_folderId=18053