| ChristineW a întrebat:

Hi! Am nevoie de idei pentru portofoliu de la Istorie. Sunt clasa a 6-a. Nu imi faceti tema! Doar imi dati idei. Eu mi-am pierdut manualul de Istorie deci nu am de unde sa iau idei.

4 răspunsuri:
| ChristineW explică:

M-da pentru primul raspuns : aia este clasa 5. Si al doilea, ce legatura au manastirile cu istoria?

| daNNusa a răspuns:

Sincer si eu sunt a 6 a, si pentru maine am de facut un "portofoliu electronic"(cum zice doamnalaughing) si trebuie sa pun in acest "portofoliu electronic"(adica pe CD) poze cu manastiri, moschei, case boieresti si palate.:asa ca poti face si tu acest lucru. sper ca ti.am dat o mica idee:* fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. poti face referete despre Grecia antica, Roma antica. astea sau poti face un portofoliu numai cu harti antice(nu trebuie sa fie ele vechi de milioane de ani-trebuie sa reprezinte ceva de acum milioane de ani)laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot asta caut