| gurl a întrebat:

Ce ati mai citit in ultimul timpbatting eyelashes

33 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Harap-alb, il am pentru maine.

| AvalohAlyn a răspuns:

Volumele Ciresarii.Sunt foarte frumoase si nu iti pierzi timpul cu ele.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Niste revistehee hee
In rest mai nimic big grin

| antonius74 a răspuns:

Geniocratia, Invataturile lui Maitraya din vest, Desgin Inteligent pentru Ateisti (nu's ateu, dar e faina cartea), Chirita in provincie, O scrisoare pierduta, Manastirea argesului, Proiectul Montauk-Experimente in timp, niste poezii si in curand incep Morometii

| oz a răspuns:

Lumea Sofiei

| fluturas a răspuns:

Nimic rolling on the floor)

in afara de intrebarile de pe TPUwinking kiss

| ellene a răspuns:

Gentiane de Cella Serghi... dar nu ma fascineaza

| Silvia a răspuns:

Ziarul

| RetroX a răspuns:

Noul cod rutier day dreaming

| eek a răspuns:

Chiar ieri am citit povestea lui harap alblaughing rolling on the floor. am de gand sa citesc Suflete tari. de camil petrescu.am auzit ca e fainabig grin

| Gabystelistu95 a răspuns:

Ion de Liviu Rebreanu.

| Haydee a răspuns:

Mainainte am citit un fragment din "La stapan"...
Pentru tema nu de altalaughing

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Subtritarea de la televizor, scrisu` de pe calculator si manuale tongue happy

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Am citit ''foamea'' si '' bucuria de a trai'' .nu mai stiu de cine erau scrise.big grin

| Jonsdottir a răspuns:

Amurg si Luna nouawinking

By Dy
Xo~Xo

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Carti si reviste prblicitare

| cristina93 a răspuns:

Nora Roberts-Dragoste otravita drooling

| adrianhasde a răspuns:

Pe internet diverse carti online.

| Pho3nix a răspuns:

Subtritarile la filme.

| alexandra_3253 a răspuns:

In ultimul timp am citit chiritele de vasile alecsandriwinking

| Chris_2401 a răspuns:

Intrebarile de pe TPU

| lostcontrol12 a răspuns:

Ceanura pentru un suras- Rodica Osog-Brasoveanu

| DexTer a răspuns:

Situl www.tpu.ro

| DexTer a răspuns:

Site-ul*

| OFF a răspuns:

Salut!happy
Ce am citit, ce citesc, ce voi citi
Am citit reviste, acum citesc un articol - CUVANTUL - Revista de cultura si dialog, ce voi citi mai vebem (iti voi spune tongue)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Etichetele si preturile de la hainebatting eyelashes
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai m-am apucat sa citesc Maitrey de Mircea Eliade, iar dupa aceea o sa citesc "Dragoste si matematica" de Sheila O'Flanagan insa nu o gasesc pe net asa ca o sa trebuiasca sa o iau de la biblioteca.

| ake007 a răspuns:

Am terminat acum o saptamana Diavolul se imbraca de la Prada- Lauren Weisberger. Desi am vazut filmul, am zis sa o citesc, fiind o carte usoara si amuzanta. Aveam nevoie de ceva simplu care sa ma relaxeze si sa nu ma faca sa-mi pun intrebari.Acum citesc Panza de paianjen-Cella Serghi.Deja am citit 200 de pagini si nu prind ideea.

| ake007 a răspuns:

@gurl.Formatul cartii mele are vreo 470 de pagini.Deci eu sunt doar la jumate.Nu stiu de ce nu ma atrage inca, poate sunt eu obisnuita cu alt gen de cartithinking O sa iti spun la final daca mi-a placut sau nuwinking

| deeaaaa a răspuns:

Patul lui Procust, Decameronul(doar primul volum), Cel mai iubit dintre pamanteni.