| gurl a întrebat:

Ce ati mai citit in ultimul timpbatting eyelashes

33 răspunsuri:
| MyAcountx a răspuns:

Arta Succesului

| gurl explică:

Ake007:si eu citesc tot panza de paianjen si chiar imi place foarte mult.Eu am ajuns la pag 289 si imi pare rau k akus o terminsad

| klammeraffe a răspuns:

Am citit cele 4 carti din seria Amurg de STEPHENIE MEYER. Sunt usoare... le citesti foarte repede chiar daca au mai mult de 2000 de pagini, dar o sa plangi si o sa razi in timp ce citesti. Si daca ti-au placut, anunta-ma sa iti trimit o alta varianta a lor vazuta prin ochii lui Edward Cullen!winking

Spor la citit!