| Elisabeta23 a întrebat:

Ce cantari crestine ascultati? Va rog sa raspundeti toti.

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

In perioada asta ascult in special Ligia Bodea, colinde, bineinteles, dar si cateva de Speranta. Ligia Bodea e cantareata mea favorita.

Tu ce asculti?

6 răspunsuri:
| Zodiac a răspuns:

Exista asa ceva?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colinde,bineinteles! Si my ascult si melodiile:
-Last Christamas-,
-All I want for Christmas is you-.

| carpediem a răspuns:

Nu te necaji cand te iau la misto'. Eu ascult aceiasi muzica ca de obicei, mai mult pentru fica mea gingle bell si altele de moment. Sigur vrei sa-ti raspunda toti 531.000 utilizatori TPU?

| pisicutzamik a răspuns:

In aceasta perioada ascult colinde :X

| anonim333 a răspuns:

Eu ascult in cea mai mare parte...colinde,pentru ca sunt cele mai frumoase cantece crestinesti(sper ca am scris bine).

| TwiXXXie a răspuns:

Ascult mai mult in engleza
Laecrae - canta muzica rap crestina
Skillet - trupa crestina rock
hillsong
christ tomlin