| anonim_4396 a întrebat:

Ce carti sunteti de parere ca nu ar trebui sa scape necitite in viata asta? Faceti un top 5, sau 10(daca va permite cultura), exceptand Biblia. Bineinteles ca cel mai bun top va primi funda. Nu stiu cum o sa selectez cel mai bun top, deoarece gusturile nu se discuta, insa vom vedea noi.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Ana Karenina ai citit? Daca ar fi sa alegi intre aceasta si "Razboi si pace", care ti-a placut mai mult?

Răspuns utilizator avertizat
| Shatteredx a răspuns (pentru wdexwjmwd):

E inutila intrearea, era de asteptat ca sa doar 1 persoana, doua sa-mi raspunda. Daca puneam intrebarea "Care e cel mai bun drog etnobotanic?" sau "Care-i cel mai bun actor de telenovele?" aveam 60 de raspunsuri

Răspuns utilizator avertizat
| Shatteredx a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Le-as scarpina eu cu niste papuci de manelist cu varf, le-as trage un sut in pasarica sa zboare plangand pana la biblioteca sa puna mana pe lectura

Răspuns utilizator avertizat