| AvalohAlyn a întrebat:

Am multe carti necitite si nu stiu pe care sa o citesc prima.Voi cum faceti? Mai e cineva in situatia mea? Cum procedati? Dupa ce sa ma hotarasc?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Imi ramane una in minte sau pur si simplu o aleg dupa instinctu de moment

| Mateiu a răspuns:

Daca nu ti-ai creat inca un anume stereotip in a-ti alege pentru lectura o carte din biblioteca, atunci, incearca varianta *la intamplare*...

| anonimhaipa a răspuns:

Alege cartea pe care voiai sa o citești de mult timp și care te atrage cel mai mult