| Nastia a întrebat:

Ce concursuri extrascoalre/online de la care se obtin si diplome de participare stiti?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| danyyyel a răspuns:

Pai...concursuri extrascolare ar fi : concurisuri sportive, kolomeika, altele nu stiu extrascolare ...numai bine si nu strica sa studiezi in plus pentru un concurs din scoala... eu as vrea sa merg la chimexpert da profa imi poarta pica ca anul trecut n'am mers la alt concurs si acum e nervoasa... hai ca am sarit cam mult de la subiect...
Numai bine... danny

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu duci lipsa de diplome? cand gasesti un concurs online, gratis si care sa iti dea si diploma, te rog sa ma anunti si pe minelaughing

| ALY_2447 a răspuns:

Imi pare rau dar nu cred ca exista asa ceva

| Mp3Fustangiu a răspuns:

Incearca sa participi la acest concurs.eu am castigat editia trecuta si m-am inscrs din nou, este si fara tragere la sorti
inscrie-te pe www.voovu.net