| DanuTzCarbon a întrebat:

Stiti concursuri online la care castigi ceva garantat? Orice... Dau Funda daca chiar castig ceva happy

Răspuns Câştigător
| 5p3cTrA a răspuns:

Http://castiga.eu/inregistrare.html un coleg de`al meu (Aici ma refer la sv de cs) a cstigat castile la 300 de puncte dar depinde ce premiu doresti si cate voturi primesti. Funda? :D

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In www.kissid.ro dar sunt smecheri ca vor sa dai bani sa primesti voturi si sa ai contul VIP, pana aduni puncte sa iti iei ceva iti vine sa le dai foc, mai bine iti aduni bani si iti iei ce vrei tu.

| xBya a răspuns:

Merge si cu guma de mestecat la mana a doua?

| foxsilver a răspuns (pentru xBya):

Odata obosita, se pot face baloane mai usor.laughing

| Mircea_Agrigoroaie_1986 a răspuns:

Http://www.pxlshot.ro
sunt concursuri de grafica si fotografie. Participarea e moca, dar premiile sunt de genul 1-3 dolari /concurs saptamanal. E destul de mica concurenta acum, deci ai sanse bune de castig. La 8-9 concursuri pe categorie x 3 categorii cu 3 dolari premiul I e o suma saptamanal