| Cronen a întrebat:

Ce credeti ca ar fi bine sa invat la matematica pentru evaluarea din acest an?
Enumerati cateva daca se poate, acord funda!

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Băbău_1998 a răspuns:

Cel mai bine rezolva rezolvi modele de teste pe care le gasesti pe internet. Rezolvand, vei intampina dificultati si unde nu stii ce sa faci, te apuci de invatat. Poti gasi aici niste teste : http://variante-mate.ro/evaluare-nationala/capacitate.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate formulele.

| lucirusu2 a răspuns:

Pai uitate pe site edu.ro

| anonimaaaaaaaa200000000000000000000000 a răspuns:

Esti clasa a 6-a/? Si sa stii ca evaloriile nu sunt f grele.

| SpeedO123 a răspuns:

Cred ca da daca inveti vie avea tot ce doresti si la examen bac iti va fi mai usor succes