| fireagun a întrebat:

Ce credeti ca pica anul asta (2018) la evaluare nationala?

3 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Din toate cate un pic, nu te teme, in loc sa pui burta pe carte stai aici la barfa cu adultii
Pentru tine o sa pice grav, apuca-te sa inveti ca nu-i de joaca

| cezar003 a răspuns:

Trebuie sa stii tot si nu ai de ce te teme, sti cata siguranta ai cand cunosti? esti mai presus ca toti, pune burta pe carte si bafta happy

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Evaluarea națională...hmmm ce miroase a 2012! Au trecut 5 ani ca vântul, s-a dus și bac-ul laughing mult succes! Nu-Ți fie teama, este o nimic toată dacă te pui la punct câtuși de cât!