| Gordo21 a întrebat:

Ce credeti ca va pica pentru evaluare nationala pentru clasa a 8 a anul acesta? (matematica si romana)

Răspuns Câştigător
| HaHaGirl a răspuns:

Din cate am vazut eu la simulari ce v-a dat si din ce va tot bagat prin culegeri,as merge pe o argumentare la titlu sau ceva de genu si opinie,iar la mate as zice ca va da prisma ori piramida sau paralelipiped, bunica mea e profa de romana si pe asta ii tot freaca pe aia la scoala, argumentari si opinii, saracii de voi, succes la examene

6 răspunsuri:
| ForeverAloneGirl a răspuns:

În clasa a VIII -a nu este evaluare națională!
Doar în a II -a, a IV -a și a VI -a.

| HaHaGirl a răspuns (pentru ForeverAloneGirl):

Taci si ia un loc laughing mai bine nu deschideai gura.

| ForeverAloneGirl a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Așa e la școala mea! *** :*winking

| CookiesRevolution a răspuns:

In a VIII-a nu cred ca vor fi evaluari nationale. Se zvoneste, dar nu e sigur. Daca s-ar putea sa dea nu ar fi numai la matematica si romana, ci si la biologie, chimie, si fizica.

| YoungButNotBeautiful a răspuns (pentru CookiesRevolution):

Aaa,pe ce lume traiesti?
Se dau evaluari nationale de cand ma stiu sad rolling on the floor.
Anul acesta dau si eu.
Doar ca de anul asta dau si cei de-a 2-a, 4-a si a 6-a.
Ciudat!
Se da doar la romana si matematica in a8a...