| Roxana19928 a întrebat:

Ce credeti ca pica la istorie?

11 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Intrarea romaniei in nato sub dinastia Iliescu R: nu stiu

| ywar a răspuns:

Sigur pici tu BAC-ul la istorie. Ia o vodca sa suporti mai usor aceasta stare de fapt... Mai stii? Vodca? Rusii? Razbelul ruso turc... happy

| Roxana19928 explică (pentru ywar):

No need for being that mean jeez, am intrebat doar, calm down, ma descurc bine la materie rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al doilea război mondial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De abia astelt sa-ti ajunga rolling on the floor

| ONRR a răspuns:

Nu eu cred ai sa-l iei daca anveti mult si pui mana pe carte si nu-ti pierzi timpul jucundute pe console EU CRED CA AI POTENTIAL SI AI SAL IEI

| anonim_4396 a răspuns (pentru ONRR):

Ma pis pe mine de ras la ce raspunsuri dai rolling on the floor, inca nu ti-a ajuns tableta noua? rolling on the floor

| Roxana19928 explică (pentru anonim_4396):

Poftim?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxana19928):

Vorbeam cu ala, onrr