| alina_3921 a întrebat:

Ce crezi? se ingheata anul scolar 2009-2010?

18 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Aşa au zis în fiecare an.oh go on

| Pure.Sunshine a răspuns:

Pentru a ingheta anul scolar ar insemna sa intre TOTI profesorii in greva. Dar nu toti sunt dispusi sa renunte la salariul pe o luna de zile sau mai mult. Singura posibilitate de inghetare ar fi boicotarea bac-ului, insa cu siguranta se vor gasi destiu "spargatori de greva" pentru a ii pune la asistat sau in comisia e corectare! Nu mai visati atat si mai bine va apucati de invatat cat va mai puteti mari mediile!

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu ştiu ce să zic, aşa zic în fiecare an, sper să nu se îngheţe anul şcolar.

| cornel a răspuns:

Nu cred.

| iauru a răspuns:

Asta ne-ar mai lipsi sa ne facem o tara intraga de ras toti elevii de la noi sa termine cu un an mai tarziu.
nici vorba n-are sa se ajunga la asa ceva
o sa oasa si parintii in stradalaughing)

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Eu nu cred...probabil vor face greva cateva zile dar nu se va ajunge pana la inghetarea anului.

| madia a răspuns:

Nu... Vrajeala. In Fiecare an au zis asa.

| alina_3921 explică:

Si in caz de sar ingheta? (doamne fer)... ce facem noi estea cu baku? la anul saw cum? adica toti elevii vor termina cu un an mai tz scoala. ohhh, my god.

| madalicious a răspuns:

Nu. Nu sunt asa prosti profesorii incat sa ne ia dreptul la educatie. Stiu ca ar face mai rau.

| ♥Anto* a răspuns:

Eu cred ca vom lua vacanta mai devreme. si nu cred ca va ingheta anul fiindca se vor revolta parintii si mai ales cei din cls a 12a

| Zambet a răspuns:

Noo, vor sa ne sperie.hee hee

| eveline_9271 a răspuns:

Sincer? Nu m-ar mira. Se intampla atat de multe in tara asta ca nici nu te mai miri daca iti ingheata anul scolar pe ultima suta de metri. Sper sa se rezolve si sa nu fim nevoiti sa repetam din nou anul scolar. Si in cazul in care se intampla asta, iti imaginezi ce show va iesi? Oamenii in general sunt nebuni, dar noi, adolescentii suntem si mai nebuni! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi o idee...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu cred ca va ingheta deoarece nu sau inchieat medile si nici nu osale incheie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca am ajuns in a treia zi inainte de vacanta hahaha

| gabystar a răspuns:

Mai pentru 3 saptamani, cred ca nu.asa ar fi logic

| stefangs a răspuns:

Toti care zic ca nu se ingheata anul scolar! se ingheata este deja oficial

| cosmin deejays a răspuns:

Nu cred ca o sa se ajunga la asta