| anonim_4396 a întrebat:

Pana la urma se ingheata anul scolar sau nu?thinking

6 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Eu nu cred.

| pinky_2290 a răspuns:

Asa se zice la televizor, dar cand ii intrebi pe profesori spun ca si eu stiu tot de la televizor sau ca nici macar n-au auzit de greva. Asa ca eu cred ca nu o sa se faca nicio greva :d

| gabystar a răspuns:

Crede-ma ca nimeni nu stie.aici,in ROMANIA maine da poimane nulaughingce sa mai stiistraight face
Si oricum mai avem putin si gata scoala:X

| dya a răspuns:

Pai pe la tv cam asa se aude si in ziare, si la radio. Inca nu e 100% sigur ca se ingheata o sa aflam in curand.

| laviniaerg a răspuns:

Ei zic multe si fac putine. nu cred eu ca o sa inghete. astea sunt niste prostii, printre multe altele. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da