| Anca2999 a întrebat:

Ce dificultate credeti ca va avea examenul la matematica de maine?

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

La matematica este mereu cam la fel.
Daca inveti este foarte usor si daca nu inveti ti se par subiecte exagerate.
M-am uitat zilele trecute pe o varianta din 2001 si pe una din 2014. Sunt atat de asemanatoarea... tipul de exercitii este acelasi. Conteaza doar sa stii tipul acela de exercitii.
Bafta!

-Blytz-

| JohnSeed a răspuns:

Si eu dau examenul si cred ca nu va fi greu. Daca ai vazut subiectul de la olimpici ai vazut ca a fost floare la ureche. Nu pot sa dea cu mult mai greu de atat, doar ai vazut cum a fost la romana.

| Marin-Badea_Ciprian_1995 a răspuns:

Usor. Poate chiar foarte.