| Caddyi a întrebat:

Ce este bioxid de clei?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Bioxidul de clei este ecivalentul dioxidului de tămâie.
Bioxidul de clei e o substanță complexă, în pofida formulei simple care, combinată cu aroganța, produce o reacție chimică inedită. Echivalentă cu explozia. Cei din jur sunt paralizați, în cel mai bun caz deprimați.

Bioxidul de clei este peste tot. În transport public, pe străzi, la locul de muncă, la studii, în magazine. Uneori poți să-l eviți. Alteori nu reușești, mai ales dacă a pus el ochiul pe tine. Ești inteligent, ai maniere, limbaj coerent – păzea, bioxidul vine la tine! Cleiul vine din urmă.

| Caddyi explică (pentru onasis1961):

Ha? Pot sa te rog cv? Vorbeste si tu mai pe romaneste. Unde-l gasesc, ce se face cu el, etc. ( daca vrei sa ma ajuti )

| onasis1961 a răspuns (pentru Caddyi):

Găseşti pe toate drumurile, numai că trebuie să fii vigilent! Ai priceput? Sau eşti bioxid de tămâie?

| Caddyi explică (pentru onasis1961):

rolling on the floor)))) N-ai inteles! laughing)) Bioxidul de clei nu are si el vreun nume d-asta care sa ma faca sa inteleg?

| Reek54 a răspuns:

Bioxidul de clei este ecivalentul dioxidului de tămâie.

Răspuns utilizator avertizat