| anonim_4396 a întrebat:

Ce este virginitatea la femei?laughinglaughing)

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

"o comoara nepretuita"?" lucru care e nepretuit la o o fata "? Sunt socat.desi sunt frumoase metaforele voastre, cred ca vreti sa impresionati pentru a primi funda sau nu traiti in realitate. In primul rand, virginitatea nu prea mai exista nici la femei, nici la fetite, poate doar la copii. Si daca o fata te asigura ca nu este virgina, atunci poti cu adevarat sa fii sigur ca nu este insarcinata. Bine, sunt si exceptii deocamdata.

12 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Virginitatea este ceva ce se impartaseste cu o alta persoana, o singura data in viata.

Abh
| Abh a răspuns:

Ceva ce rar mai gasesti in zilele noastre.

| maryus92 a răspuns:

Este ca o poarta ce asteapta sa fie deschisa laughingwinking

| Fvn a răspuns:

Adica nu s-a **** niciodata in viata loroh go on

| Nik a răspuns:

A fi virgina inseamna ca nu ai intretinut relatii sexuale cu nimeni...

| aleCsandrra a răspuns:

Wei eu stiu dar am gasit un raspuns care e lung sh ala il astept
big grinlaughingdevil

| MadQueen a răspuns:

Cum au spus ei happylaughing

| zerozero a răspuns:

Poate ai vrut sa zici "virginitatea la fetite", pentru ca din moment ce e femeie, nu mai are cum sa fie virgina.winking Iar referitor la intrebare, virginitatea la fete e o comoara nepretuita (din pacate, de ele).

| zerozero a răspuns:

@costyn162 - cand am spus "nepretuita", m-am referit la faptul ca fetele din ziua de azi nu prea o pretuiesc...

| kamy18 a răspuns:

Este un lucru care e nepretuit la o o fata. si este cea mai mare mandrie care doar o data in viata o aiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O ``floare`` pe cale de disparitie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma gandesc cu groaza la faptul ca fetele din Romania sunt in proportie extrem de mare " dive (candva ingeri) cu himen perforat". Dar cum viata merge inainte, la fel mergem si noi cu ea.