| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti de craciun?:d

Răspuns Câştigător
| L3moNN a răspuns:

rolling on the floor mai spart eu citeam despre scriitori si alte ccele si te vad pak:Ce faceti de carciun?:drolling on the floor)))))))))? esti fenomenalalaughing))))))

sincer eu merg de revelion cu prieteni si strangem cam toate fetele de prin cartier i dam petrecere:X sau prin 25-29decembrie
mergem cu skiurile(saniile)happy happyhappyhappyhappy mi sau inplantat kiurile intr-un musuroi ierirolling on the floor))))) abia le-am scoslaughing)...nus daca merit funda da
oricum a raspunshappy CRACIUN HAPPYtongue

6 răspunsuri:
| VladestepeTPU a răspuns:

Craciun se scrie cu iniţială că e subastantiv propriu simplu happy.
Ăăăă, cred că o să respirlaughing. O să plac în Anglia day dreaming

| MariaO a răspuns:

Buna!
Tactile happy

| Codruta a răspuns:

Merg impreuna cu familia la colindat love struck

| Mihaela a răspuns:

Am modificat intrebarea, scuze!big grin

| Mihaela a răspuns:

Scuze, am modificat intrebarea, ca nu mai aveam nevoie.laughing
Multumesc oricum de raspunsuri!

| Adda_2453 a răspuns:

Olfactive:*