| KoJo07 a întrebat:

Ce facultati bune in Bucuresti recomandati? Indiferent ca e facultate de stat sau privat.
Daca se poate ceva fara admitere sau o admitere usoara. Din start as exclude stiintele exacte pentru ca nu am cunostinte in domeniu pentru nivel de facultate. Ma atrage partea de uman mai mult.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce e bun e căutat
ce e căutat e cu admitere
ce e ușor e nașpa/degeaba

de se să faci o facultă degeaba?

| baru a răspuns:

Dimitrie Cantemir sect.4

| Nirvanaaa a răspuns:

Facultati bune fara admitere cam rar.Depinde si de media din BAC.Parca la litere, istorie si geografie se intra fara examen, doar cu scrisoarea de intentie si media din bac din cate stiu eu.