| QKakarikiQ a întrebat:

Situatie: Sunt la liceu clasa X-a profil uman si as dori sa merg la o facultate de nivel mediu in sensul ca nu vreau sa fie foarte greu de invatat dar nici nu stiu cat de usor.Din facultatea asta pe profil uman as dori sa am un job care sa nu imi ocupe tot timpul si sa nu fie dificil.
Intrebare: Ce facultate pe profil uman imi recomandati? Mentionez ca pot sa ma chinui la o facultate mai grea dar as dori ca rezultatul final sa merite toata oboseala.Astept raspunsuri cat mai bune! P.s: facultati in Arad big grin

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Daca doresti o facultate usoara trebuie sa te inscrii la o facultate privata: aici nu trebuie sa inveti, iti trebuie in schimb, multi bani.