| laurentiu9712 a întrebat:

Ce facultati din Bucuresti au specializarea Resurse Umane?

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Psihologie... Nu stiu ce intelegi tu prin resurse umane.

| tewutu a răspuns:

Facultatea de Administratie si Afaceri din cadrul Universitatii Bucuresti

http://www.faa.unibuc.ro/

| DespinaPopescu a răspuns:

Bună! Din câte știu există această specializare la facultatea de Sociologie și Asistență Socială din cadrul Universității din București, dar și la ASE în cadrul facultății de Administrație și Management Public. Ca să lucrez în resurse umane nu e neapărat să termini această specializare, te poate ajuta și Psihologia. Mult succes!