| ionut7 a întrebat:

Ce facultati sunt anul acesta la moda?

11 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Educatie fizica si sport laughing

| mgtow a răspuns:

Facultatea somerului.

| justagirl2 a răspuns (pentru mgtow):

Un raspuns inteligent care din pacate nu este amuzant deloc...

| mgtow a răspuns (pentru justagirl2):

Ti-am cerut opinia cumva? E adevarat ca acum daca ai facultate nu gasesti de munca ci doar aia cu liceu si 10 clase au parte de un servici.

| justagirl2 a răspuns (pentru mgtow):

Heii calm down tocmai asta e ca iti dau dreptate, si eu am terminat o facultate si stiu cat de greu este sa gasesti un loc de munca. iti sustin opinia. m-ai inteles gresithappy m am referit la pers care ti a bifat raspunsul ca fiind amuzant

| mgtow a răspuns (pentru justagirl2):

Oricum nu m-am suparat deloc.

| justagirl2 a răspuns (pentru mgtow):

Erai cam pornit big grin

greece12
| greece12 a răspuns:

Cele vopsite in gri.
E noul negru!

| IMC90 a răspuns:

Tu dai la facultate in functie de care e mai tru?

d'ough...

| scarharo a răspuns:

Nu exista asa ceva. E la moda ce iti place tie, nu treuie sa mergi la marketing, doar ca e la moda, daca tie iti place medicina.

| liviufirst a răspuns:

Facultatile mintale sau cu treptele inguste si nu au amfiteatru...sunt in aer liber. Auzi, la moda anul asta?