| xKunx a întrebat:

Ce imi puteti spune despre liceele economice din Bucuresti? daca sunteti elev la unul dintre ele..cum sunt profesorii, cum este colectivul? big grin etc

1 răspuns:
| christine99 a răspuns:

Eu am facut altundeva dar esenta e la fel. Modulele sunt foarte frumoase, chiar daca par un pic plictisitoare, se fac proiecte in echipa si portofolii multe, nu e greu. Semne de pericol: proful de mate strictete in crestere an de an. Avantaje: chimia, biologia si fizica dispar in clasa a 11a. Colectivul: cu banii in cap, se viseaza contabili sau pe la banci, poarta nike, haine de firma. Avertisment: trebuie sa pretinzi ca ai bani. E valoarea economicului. Stii tot ce trebuie acum si nu, nu glumesc. O sa te convingi pana termini.