| AlexandruSC a întrebat:

Ce înseamnă acest emoji? (????)

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

Daca telefonul/calculatorul nu cunoaste emojiul respectiv, il inlocuieste cu semnul intrebarii.

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu cred ca intrebi ce semnifica semnul intrebarii...

| sierra1 a răspuns:

Sigur n-ai uitat ceva?

| Vasile2003 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-l pui sub forma de atașament, dintr-un link sau ceva... la fel pățesc și eu când pun emoji

| rexiomaria a răspuns (pentru AlexandruSC):

Traducere in marea parte: "Destinat să descrie nervi sau disconfort, dar este folosit în mod obișnuit pentru a exprima o expresie de nestres, ca și cum ar fi spus Whew!(Fiu in romana) și ștergând sudoarea de pe frunte"
E folositor atunci cand ai crezut ca ai facut ceva gresit, dar nu a fost asa... sau ceva de gen.

| AlexandruSC explică:

Un emoji cu o față zambitoare si are un fel de transpirație din partea dreaptă