| Dutsa95 a întrebat:

Ce inseamna "gandire milenara".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandire milenara se refera la cineva foarte destept,care candeste pentru intreg mileniul. Adica spune ceva, ce va fi valabil foarte mult timp. De exemplu, despre Murphy, s-a spus ca are o gandire milenara.

7 răspunsuri:
| MoonLight a răspuns:

Adica veche.milenara = de o mie de ani

| TAzOVsKY a răspuns:

Se refera la o gandire care dateaza de o mie de ani, care dureaza un mileniu. O gandire care exista de mii de ani! Bafta sa gasesti mai multe raspunsuri! happy

| Andreeaツ a răspuns:

Care există, care datează de o mie de ani, care durează de un mileniu. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| PokeEdy a răspuns:

Gandire veche de demult -funda?

| catalutza99_4419 a răspuns:

O idee care exista de mii de ani

| daniluca95 a răspuns:

"Gandire milenara" reprezinta calatoria in trecut si parcurgerea evenimentelor petrecute pana acum; in Ora de istorie de marin preda