| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna test semi-grila!? Vreau o lamurire!

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai intrebari cu variante de raspuns si mai ai intrebari la care trebuie sa scrii raspunsul dezvoltat sau trebuie sa completezi spatiile libere cu cuvinte.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil ca are si intrebari cu raspuns tip grila dar si intrebari la care dai raspunsuri fara a fi grila.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salut!

Probabil se refera la faptul ca in mare parte, o sa fie intrebari de tip grila, cu variante de raspuns, la care se adauga si cateva locuri de interpretare, dar in mica masura, sub 10%.

| Catrice a răspuns:

Adica test care are și grila sau e jumate grila, dar nu e complet grila. Ce e așa greu de înțeles?

| WhiteLife a răspuns:

Intrebari grila + intrebari de completat, sau intrebari grila la care scrii de ce este asa/explici, adica nu doar grile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca o sa ai si grile si intrebari la care sa dai un raspuns scris de tine.