| MeMyseIf a întrebat:

Ce inseamna voluntariat pentru voi?
sunteti sau ati fost vreo data voluntari, ce anume ati facut?
cit timp ati dedicat acestei ocupatii?
va rog cit mai multe detalii din propria voastra experienta...
mersi, pupici...

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ceea ce facem aici pe site tot muncă de voluntariat se numește!
Pa, pa.

1 răspuns:
| matrixismyname a răspuns:

Voluntariat pentru mine inseamna o munca din placere, in timpul tau liber fara niciun beneficiu pentru tine(bunuri materiale, bani, etc) adica munca pe gratis mai pe romaneste.

Nu am fost niciodata voluntar la nimic, pentru simplul fapt ca nu mi s-a ivit vreo ocazie si nici nu prea am timp liber.