| Ela_6996 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati sa-mi cumpar ( care sa nu se strice)?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Sony vaio ...scump da bun. e marca pana la urma http://www.sony.ro/product/vn-f-series/vpcf13m1e-h

7 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

Nu ne-ai spus bugetul tau. Daca ai un buget nelimitat, iti pot recomanda multe laptopuri.
Daca... vrei sa fie cu 25 milioane, ar trebui sa fie:
Procesor: Intel Core i3
Frecventa: 2400
Placa video: Nvidia(asta este optional, nu iti trebuie decat daca vrei sa te joci)
Iti trebuie diverse mufe, si microfon si camera video.

Daca, insa, bugetul tau este "fara numar", te poti duce intr-un magazin si poti intreba pe cineva care este cel mai bun laptop din stoc. Eu iti spun ca ar trebui sa aibasadcele mai bune componente, desigur)
Procesor: Intel Core I7
Frecventa 2400
Memorie ram 4 gb
Functii incluse
Windows 7
si lista poate continua, pentru ca cu cat este mai scump, este si mai bun. Sper ca te-am ajutat. Deasemenea, daca ti-a placut raspunsul meu, ma poti ajuta cu o fundita. O zi buna!

| Tweetymrrr a răspuns:

Eu am HP si nu am probleme cu elbig grin

| Mariaa20 a răspuns:

Sony vaio e cel mai bun. e scump da sti ca ai un lucru bun
stiu din propria experientaa.
pup si un an nou fericit.

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

La un momendat toate se strica laughing...iti recomand laptop de la APPLE e fff bun am si eu happy si m-a tinut cativa ani buni in care au fost numai reparati si chesti de genu happy bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O oferta generoasa cred in ceea ce priveste raoprtul calitate-pret gasesti aici :
http://www.emag.ro/notebook_laptop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Dell clar. e si ieftin si e foarte stabil. design placut si un ecran de nota 10. am un Dell de 3 ani si n`am avut nicio problema cu el

| supermamici a răspuns:

Ultrabook Dell Inspiron 14z cu procesor Intel® CoreTM i7-3517U 1.90GHz, Ivy Bridge, 4GB, 500GB, AMD Radeon HD7570M 1GB, Microsoft Windows 7 Home Premium DL-272107973

http://bit.ly/1a2oeQV