| madalina_2510 a întrebat:

Ce le mai frumoase amintiri o fundita

Răspuns Câştigător
| Maryanoo a răspuns:

O relatie de 4 ani cu o fata superba.Am locuit impreuna 1 an jumate si am avut niste venituri mai mult decat consistente si ne rasfatam zilnic cu toate bunatatile, partide de amor in cada cu spuma mereu si nu numai, cu sampanie etc. Cred ca cele mai frumoase amintiri sunt intotdeauna cele legate de iubire! Parerea mea tongue

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire a fost singurul sarut cu un baiat pe care l-am parasit.a fost o clipa d-aia in care erau artificii deasupra capului meu.un moment memorabil.

| Dash a răspuns:

Amii in care Justin Bieber nu canta...

| JustSimple a răspuns:

Cand l-am privit pe tipu pe care-l plac si acum in ochii lui superbi...pentru prima oara

| AmandytaErhan a răspuns:

Cu o saptamana in urma cand am fost la Romania (traiesc in moldova) in comanesti (langa bacau) la un castel si am calarit (alaturi e grajd) m-am indragostiy de locul ala, asa e de frumos la voi nici nu se compara cu chisiaul nostru asa de curat si asa casutze si cladiri draguteuna linga alta (la nu-i sunt toate gri si departate) cred liceul o sa-l fac in Romania. ahh

| Diaste a răspuns:

Plimbarile cu persoana iubita in serile de vara...o banca, cativa copacei si cerul plin de stele deasupra noastra :X

| Sara_6623 a răspuns:

Anii cand nu mergeam la scoala...happycrying

| Elena12345 a răspuns:

Tipul de care eram moarta dupa el in gimnaziu si liceuhappy cam 4 ani am fost obsedata de el.mereu incercam dar el nu voia nimic.in acesti 4 ani tot ce am capatat de la el a fost un sarut in noaptea concertului pe care l-a avut el cu trupa lui rock si o promisiune falsa. A fost amuzant totusihappy