| denisa_4116 a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase amintiri?

Răspuns Câştigător
| TwilightSavedMyLif3 a răspuns:

Atunci cand am sarit sa il rup pe tata in bataie cand a zis ca el nu are copii.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cele mai frumoase amintiri sunt cele mai regretate, acelea pe care le mai traiesti inca o data cand le povestesti

| Helvete a răspuns:

Pentru mine sunt cele din fiecare vara. In afara de astea, nu am amintiri prea placute. Vara inseamna totul pentru mine, partea cea mai tare dintr-un an.

| georginika a răspuns:

Cele mai frumoase amintiri sunt cele din copilaria mea...love struck... e foarte frumos sa fii copil si sa nu ai griji.

| Emma a răspuns:

Clipele petrecute alaturi de iubitul meulove struck
N`o sa uit niciodatasad
Xoxo

| Anduciu a răspuns:

Anii pe care i-am petrecut la bunici cu verii mei.happy

| silverfaith a răspuns:

Alea care ti le amintesti ca ai trecut prin ele cu bine si tie drag sa te gandesti la ele si sa le povestesti

| LuS[z] a răspuns:

Of sunt atat de multe...Nu cred ca as putea sa fac o selectie.
Probabil anumite vacante petrecute cu anumite persoane dar oricum imi e foarte greu sa aleg big grin

| Paatricia93 a răspuns:

Cand am fost la mare vara trecuta love struck

| danny_7173 a răspuns:

Alea care ti le aduci bine aminte si iti amintesti cu placere

Răspuns utilizator avertizat
| ralukutzza a răspuns:

Acele lucruri care ti le aduci aminte si zambesti si zici: ''da asta sunt asta am facut eu si povestesc cu mare placere amintiriile mele''