| mady12 a întrebat:

Ce licee de actorie sunt prin Slobozia, Fetesti?

Răspuns Câştigător
| kasty a răspuns:

Cauta liceul de arta din slobozia si intereseaza-te daca are sectie de actorie
licee de actorie nu ai sa gasesti
bafta

| mady12 explică (pentru kasty):

Mersi mult.:*

5 răspunsuri:
| mady12 explică:

As vrea sa dau la profilul de actorie..Si as dori undeva prin apropiere un astfel de liceu..Prin Slobozia sau Fetesti.

| mady12 explică:

Vreau sa aflu un liceu cu profilul actorie ..Prin Slobozia sau Fetesti.

| Beculet a răspuns:

In Slobozia la Liceul de arta nu exista profil de actoriebig grin, eventual te poti inscrie la Palatul Copiilor la sectia actorie.

| Beculet a răspuns:

In Slobozia la Liceul de arta nu exista profil de actoriebig grin, eventual te poti inscrie la Palatul Copiilor la sectia de actorie.