| Cossette98 a întrebat:

Ce licee din Cluj cazeaza studenti? Si care au cele mai bune conditii?

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Incearca la Colegiul tehnic "Napoca"(http://www.colegiul-napoca.ro/contact.html)--- anul trecut ofereau 100 de locuri pentru studenti in camere de 4 paturi.
Apoi, incearca la Colegiul tehnic de transporturi de pe str. Bistritei nr.21--- in incinta acestuia se afla un camin administat privat care ofera cazare tot in camere de 4 paturi. Din cate-am auzit, nu are preturi piperate.