| adilan a întrebat:

Ce liceu alegeti Matei Basarab, Virgil Madgearu sau Sincai, din Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| aif29 a răspuns:

Sincer toate 3 sunt foarte bune. Dintre toate Madgearu arata cel mai bine si e situat intr-o zona foarte ok, dar acum nu stiu daca vrei economic.
Matei Basarab e aproape de Piata Unirii si arata ok ca liceu doar ca daca te duci la stiinte sociale o sa te omoare logica, dar in rest ca si colectiv e ok.
Sincai e chiar langa Tineretului si ajungi ff repede dar e o zona cam de tigani.
Dintre toate eu as alege Matei Basarab.

4 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Sunt a8-a si m-am gandit la Sincai big grin Tu? Esti tot a8-a?

| adilan explică:

Da

| Agoraphobia a răspuns:

Madgearu e super naspa, numai economie non stop si nu te faci nimic decat contabil sau ceva plictisitor de genul asta. Dintre cele mentionate cel mai bun e Sincai dupa parerea mea

| aliutzza a răspuns:

Aleg Babes puppy dog eyes