| andreimeditatii a întrebat:

Ce mai pot face ca sa ma promovez ca si meditator la limba engleza?

Pana acum am pus anunturi online si mi-am facut si acest blog de prezentare http://www.meditatii-copii-engleza-bucuresti.blogspot.co m/ dar inca nu m-a contactat nimeni.

Răspuns Câştigător
| gatablog a răspuns:

Observ ca blogul este creat de curand, afiseaza un subdomeniu gratuit de la google si arata foarte bine dar, nu este optimizat pentru motoarele de cautare.

Pentru a-l promova poti alege:

1. SEO - optimizare motoare de cautare
2. Platforme de promovare prin programe de afiliere
3. Reclama PPC (pay per click)
4. Articole platite pe bloguri
5. Pagina dedicata pe facebook
6. Siteuri de socializare
7. Anunturi (adauga zilnic cel putin 10)
8. Siteuri de articole
etc

SUCCES!

P.S. imi place blogul - idei si sfaturi gasesti si pe www.GataBlog.info

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Anunturi in ziar, eventual cu chenar si caractere ingrosate ca sa iasa in evidenta.