| DnlG a întrebat:

Ce materie este foarte grea in clasa a 8 a.

Răspuns Câştigător
| RainsOfSummer a răspuns:

Nu putem spune ca materia e grea, dar poate fi grea daca tie iti displace o materie sau profesorul care o preda. Eu iti sugerez sa fii atent/a la orele de matematica pentru ca sunt multe formule, iar daca le vei invata logic ti se vor parea foarte usoarewinking, iti urez multa bafta in clasa a 8-a si sa te descurci la examenele ce vor urmahappy

15 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Aia care nu o înțelegi din cauza golurilor anterioare!
Nu ai învățat anterior la acea materie și din cauza golurilor din anii anteriori, nu pricepi mare lucru!

Bula
| Bula a răspuns:

Lemnul. Bancile scolare.
Este extrem de greu sa stai in ele si sa inveti, mai ales daca "prietenii" tai iti propun sa mergi cu ei la distractie.
Totul depinde de tine, cat rezisti...

| mistikk a răspuns:

Matemetica

| Xlove64 a răspuns:

Fizica.sau Chimia

| CeQe a răspuns:

Fizica! bagamias pl in ea.

| Alinutaaaalina a răspuns:

Chimia!

| CrazySoursD a răspuns:

Matematica

| Ađııa a răspuns:

In princiupiu romana si matematica...Mie matematica mi s-a parut intr'adevar greaaaa! d'oh

| TommyHilfiger a răspuns:

Fizica angry

| Laura1402 a răspuns:

Fizica si Latina.(Chimia e chiar usoarabig grin)

| stefan97nic a răspuns:

Romana,matematica este usoara

| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Mie unu matematica mi s-a parut foarte grea si nu numai in clasa a 8-a ci in toti anii sad

| FaSTBoy a răspuns:

Matematica fizica si chimia pe mine mau bagat in corigenterolling on the floor

| Memories a răspuns:

Fizica,chimie si matehappy

| פרנקו a răspuns:

Fizica ma rupt pe mine.big grindar si acum am probleme cu ea. big grindeci cred ca e de la mine big grintoate sunt usoare daca inveti la ele big grin