| nimicaici a întrebat:

Cat de grea e clasa a 7 a? Care materie o face >grea?:

15 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Nu e asa grea cum spun unii.Mie mi s-a parut cea mai usoarahee hee.Mai grea e fizica I don't want to see

| Laviiiiii a răspuns:

Clasa a7-a este cea mai grea. Toata lumea spune asta, si asa si este. Cam toate materiile sunt grele. Ai mare grija cu fizica si matematica sunt destul de grele pe a7-a. Mult succes.

| maryfanMJ97 a răspuns:

Clasa a 7-a nu e chiar asa de grea, dar e nasol ca ai fizica si chimie si iti spun mie mi s-a parut ca, chimia o face grea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chimia, matematica si fizica. Niste porcarii ce mai phbbbbt! Dar mie nu mi s-a parut chiar extraordinar de grea. Am trecut repede prin ea din moment ce in toate pauzele eram pe hol si alergam ca bezmetica laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara, dar luand in considerare ca esti clasa 6-a (presupun, nu?) cred ca esti depresiva, si cam de ce ai tu broken heart? te-a parasit ben10? iar ca raspuns, clasa 7-a nu e grea deloc, chimia e frumoasa daca inveti putin la inceput, fizica e faina daca ai prof calumea, in rest cam atat despre care unii se pang oh go on

| nimicaici explică (pentru anonim_4396):

Nu e contul meu asta, eu nici nu am.E al surorii mele. si nu ai nici un drept sa comentezi daca nu stii despre ce e vorba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru nimicaici):

Okey, mi-am spus doar parerea happy sper totusi ca o sa ai o clasa de a 7-a frumoasa

| nimicaici explică (pentru anonim_4396):

Iti multumeste rolling eyes

| dyav0litza a răspuns:

Nu-i grea clasa a7a. mate matica fizica chimia asteas mai naspa

| AlexandraPrincess a răspuns:

Nu e grea deloc. Desigur daca inveti...winking
O face grea: Fizica si Matematica... (mai ales Fizica) ( la ele am cele mai slabe medi 7winking

| nimicaici explică (pentru AlexandraPrincess):

A trecut 1an de cand e pusa intrebarea..iti dai seama ca a 7 a a fost absolvita, nu?

| ZiZan a răspuns:

Pai cam asta e grea si da materiile care iti vor da batai de cap vor fi : chimia, fizica, matematica happy.

| Byebye14 a răspuns:

Hmm..nu e chiar grea.
E mai grea la matematica, pana intelegi radicalii si pana inveti formulele si cum sa le aplici.
Nu sunt decat cateva in a7a,insa te asigur ca in a8a sunt formule de te saturilaughingmai ales la geometrie(Al, At, etc).
Mai grea e la fizica, dar nu ceva de speriat.
Chimia mi s-a parut usoara.
Geografia mi-a cam dat ceva batai de cap in a7a,din cauza ca a trebuit sa retin tooot refieful continentelor(pe care l-am uitat acum)

| FloryB a răspuns:

Pot spune :clasa a7a a fost clasa mea preferatabig grin...o sa ai chimie ..cara mie nu mi-a placut dar o sa fie binehappy

| Taradata a răspuns:

In general scoala e grea da'astaí partea a 2á...