| LarisaMaria a întrebat:

Ce materii se fac la mate-info intensiv engleza?

2 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Romana, mate, info, chimie, bio, fizica, geografie, istorie, sport, ceva prin a9-a, nu mai stiu cum ii zice, cu i parca/antreprenoriala/economie, franceza, engleza(+1 sau 2 ore avand in vedere ca e intensiv), religie

| Caroline_6911 a răspuns:

Daca totusi tii sa iti faci o lista cu materiile poftim:Matematica,Romana,Engleza, Limba straina 2, Fizica,chimie,biologie,Istorie,Geografie,Informatica-Programare,Informatica-Tic,Religie,Logica,comunicare si argumentare,Ed. fizica,Muzica,Desen si probabil un obtional(depinde de liceu probabil daca vrea sa nu un obtional).
Teza vei da la Romana, Matematica, Engleza si Informatica.