| AnonimC a întrebat:

Ce materii se fac la mate-info? Si la care dintre ele se da teza?

Răspuns Câştigător
| Enzo2011 a răspuns:

Pai tot aceleasi materii ca pana acum doar ca se adauga informatica si TIC-un iar teze vei da din rom,mate, info, si cred ca o limba straina sua poate in functie de liceu fizica sau chimie

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Toate, dar mai mult se axeaza pe mate si pe info si la ambele dai teza

| Aly28 a răspuns:

Poti da teza la alegere intre biologie,chimie,fizica, si obligatoriu la romana, mate si infosad.si din pacate se axeaza cel mai mult pe matematica in general(in clasa a 9-a ai decat 1 sau 2 ore de info).dar dupa din a 11 ai 4sad

| laryyssaa a răspuns:

Pai faci multa fizica, chimie, biologie, mate, info. dai teza la mate, info, rom si la alegere intre bio, chimie sau fizica. dar la mate info este mai general, adica daca la filologie te axezi pe rom si limbi straine, la mate info te axezi pe mate si info, dar si pe biologie, limbi straine, rom... adica acolo profesorii iti cer sa fii bun la toate, nu doar la materiile de profil. adica cel putin la mine asa e...

| deyule794 a răspuns:

Matematica, fizica, romana, engleza, franceza, geografie, istorie, religie, muzica, desen, informatica, tehnologia informatiei si a comunicarilor (T.I.C), chimie, logica, biologie, educatie fizica.astea sunt pentru clasa a9a.iar tezele se dau la matematica, romana, informatica, si la alegere intre chimie, fizica si biologie happy