| IrinaaIrr a întrebat:

Ce materii se fac la profilul turism şi alimentatie? Se face multa matematica? Dau funda!

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Se face chiar putina matematica (cam 2 ore pe saptamana).

| Niiiicu a răspuns:

Dupa nume pare mai multa biologie, chimie si geografie/istoriewinking

| laurentiu80 a răspuns:

Se face m2. in jur de 4 ore pe saptamana

| laurentiu80 a răspuns:

Se face economie, contabilitate, marketing, geografie mai multa, tehnologia turismului (in primul an ).

| RemusAndrei a răspuns:

Multa matematica se face la Mate-info dar la ce esti tu pare mai mult geografie, istorie si biologie

| AddaBlueBrain a răspuns:

Si eu am intrat la profil de turism si alimentatie, am auzit de 4 ore acum ramane de vazuthappy.Din ce oras esti?