| AliceAliceAliceAlice28 a întrebat:

Ce materii si cate ore din fiecare materie se fac la mate-info?

Răspuns Câştigător
| stweety10 a răspuns:

La mine la liceu in clasa a 9a am avut: 4 ore de info, 5 ore de mate(una era de optional), 1 logica, 1 muzica, 1 desen, 2 sport, 2 chimie, 2 fizica, 4 romana, 2 engleza, 2 franceza, 1 geografie, 1 istorie, 2 biologie(poate am uitat sa scriu ceva), muzica si desen faceam o data la 2 saptamani, adica o saptamana faceam desen, o saptamana faceam muzica.
In clasa a 10a s`a schimbat si faceam: 5 ore de mate(una era optional), 2 info, 1 geografie, 1 istorie, 1 psihologie, 1 educatie antreprenoriala, 2 engleza, 2 franceza, 2 chimie, 3 fizica, 2 sport, 1 muzica, 1 desen, 4 romana, 2 biologie si cam atat, poate am uitat ceva big grin.

4 răspunsuri:
| AliceAliceAliceAlice28 explică:

In clasa a 9-a la mate info simplu

| Ale_8242 a răspuns:

Pai in mod normal, ar fi cam asa:
7 ore info
4 ore mate
4 ore romana
3 ore fizica
2 ore chimie
2 ore biologie
2 ore la fiecare limba straina
2 ore sport
1 istorie, 1 geografie
plus desen, muzica, religie si din astea big grin

| mihaela_7412 a răspuns:

Eu si al mate info si fac 4 ore de info una dupa alta si 2 de tic

| miky014 a răspuns:

In cls a 9a presupun?