| Elena23_7421 a întrebat:

Ce melodie as putea sa pun pe fundal la o prezentare power point in care prezint o lectie de anatomie? va rog eu dati`mi o idee! plzbig grin

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu iti zic sa o lasi moarta in papusoi cu piesa.Asa am facut si eu o prezentare la chimie si nici eu nu stiam ce melodie sa pun si pana la urma am pus una clasica. S-a crucit proful de chimie ca sa nu mai zic sa s-a stricat de rascrying

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Depinde ce trateaza prezentarea pe care ai realizat-o.
Poti folosi o piesa care sa trezeasca interesul atunci cand vor citi continutul.
Ceva idei ar fi coloanele sonore de la ER, Grace Anatomie, Dr. House, Bones
Mult succes cu prezentarea.

| AldanaBlue a răspuns:

Depinde de tema, rar recomand muzica pe fundal. Atentia asupra prezentarii se diminueaza.Nu cred ca vrei sa incepi sa vorbesti si lumea sa fredoneze.
Oricum trebuie sa fie o piesa fara cuvinte daca te hotarasti totusi sa ii pui un fundal muzical (si volumul sa fie destul de mic).

Răspuns utilizator avertizat
| mady_1396 a răspuns:

Piesa din genericul serialului DR. House

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oxygene, interpretata de J. M. Jarre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea pune piesa cu Era - Amenowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea pune melodia cu Era - Amenowinking

| letolas a răspuns:

Ai putea pune piesa de la Era - Ameno.