| Daria a întrebat:

Ce nota trebuie sa iei la examenul bilingv ca sa treci? Si spuneti-mi un pic despre examenul de la engleza, ce se da la proba orala, daca e greu etc.Multumesc.kiss

Răspuns Câştigător
| Lipicii a răspuns:

6 ar fi nota pe care ar trebui sa o iei sau mai mult, iar la examenul de engleza ori se da un text si iti pune intrebari din el, ori iti sa un text sa il argumentezi sau sa iti exprimi opinia desigur in engleza:d. Sper ca ti'am fost de ajutor!:d