| anonim_4396 a întrebat:

Ce note aţi luat la testele iniţiale?
Eu : Română-8.50
Engleză-6.70
Matematică-6.90
Biologie- 8.40
Istorie-8.40
Geografie-9.10
Chimie - 6.50 laughing
Fizică- 6.70
Civică 8.10.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| Raducu1 a răspuns:

Romana-9.60
Mate-10
Biologie-8.60
Fizica-10
Muzica-inca n-am aflat(ce prostie)laughing

| IrinaIvashkov a răspuns:

Heey`

La romana 8.10
La engleza-9.10
Mtematica:9.30
Biologie-8.90
Istorie-6.90 laughing
Geografie-10
Chimie-10
Fizica-9.90

| KyraW a răspuns:

Multumit ca ni te-ai laudat cu note bune, dar totusi, acum fara a fi rautacioasa (sau.hm ma mai gandesc daca e menit sa fie rautacios raspunsul sau nu) cu ce te incalzeste pe tine ce note au luat membrii TPU? Daca erai vreun profesor sau vroiai sa faci vreun sondaj sau vreo medie actuala a notelor, parca mai intelegeam."Curiozitatea a ucis pisica"

| WeeD a răspuns:

Da da si esti in clasa a 7. laughing

| IuliaMihaella a răspuns:

Eu sunt clasa a VI-a. Notele sunt bunicele :
Romana : 9, 00
Matematica : 8, 20
Engleza : 8, 90
Istorie : 9, 50
Geografie : 9, 20
Biologie : 7, 00
Fizica : 8, 75
Muzica : 10
Desne : 10

Pa - pa!

| DaNyEl64 a răspuns:

Nu prea mari...

| Fanatic a răspuns:

Ce rost are intrebarea? in fine...note is intre 3 si 6 parca, oricum nu imi pasa.

| alledawn a răspuns:

Romana: 9,80
engleza: 8.80
matematica: 6,90
istorie nu mi-a spus-o
geografie: 8, 90
chimie: 8, 85
fizica: 8.85laughing
civica: 9,90

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Romana - 9.00
Matematica - 8.50
Engleza - 9.60
Geografie- 8.50
Biologie- 8.30
Chimie n.am dat
Fizica -10

| Cosmin99_8616 a răspuns:

Romana 9 mate 9 fizica 10 tehnologica 8 engleza 9 geografie nu le-a dat bio 8 fanceza 7.5 istorie 6 muzica 7 sau 8 nu mai stiu religie 9 mi-a pus 10

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La toate am luat 10 laughing Si eu am fost surprinsa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prefer să nu răspund laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa ce ca mintit mai mintiti si prost. laughing Ce genii pe aici.

Fiti seriosi si spuneti ca n-ati luat testele astea in serios ca nu va manca nimeni... oh go on

| SuntDur a răspuns:

Eu la fizica am luat 10

| dasabalaeverybody a răspuns:

Romana:10 Engleza:10 Mate:10 Bio:nu stiu ca nu vrea sa ne spuna; Istorie:nu am dat laughing Geografie:9.90 si noi am dat si la sport:10

| MissyFrumy a răspuns:

Stiu doar ca la fizica am luat 5, 20 si la mate 8, 50
restul aflu maine si iti zicbig grin cred ca am luat note foarte mici.

| costincs98 a răspuns:

Ce intrebare stupida... dar uite ce notea am luat: la toate 5, 50-7 si la mate 4.4 laughing