| Robert_2672 a întrebat:

Ce ore se predau in clasa a X-a la profil mate - info? funda.

3 răspunsuri:
| profudemate a răspuns:

Romana, Matematica, Istorie, Geografie, Fizica, Chimie, Biologie, Engleza, Franceza, Sport, Informatica, Psihologie, Educatie pentru sanatate(opt), Religie, Dirigentie

| SlaYeR92 a răspuns:

Nou fata de ce ai avut in clasa a 9a este psihologia in locul logicii. Si sper sa nu gresesc, faceti si educatie antreprenoriala. In a 10-a sau a 11-a, nu mai tin minte exact happy

| Angel_8399 a răspuns:

Engleza-2 ore
ROmana-3 ore
Franceza-2 ore
Matematica-4ore
Sport-2 ore
Biologie-2 ore
Geografie-1 ora
Istorie-1 ora
Chimie-2 ore
Fizica-3 ore
Informatica-1 ora
Desen/Muzica-1 ora
Psihologia-1 ora
TIC-o ora
Religie-1 ora
Educatie anteprenoriala-1 ora
Si cam atat...succesc.si eu am trecut 10a la mate-infowinking!