| Biir a întrebat:

As dori sa stiu ce materii se predau in clasa a9-a, la profil mate-info. Si la ce se da teza.multumescbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Mihai03 a răspuns:

Dai teza la mate, info, romana si la alegere chimie sau biologie sau fizica. ai 4 ore de romana cate 2 de fiecare limba straina, 2 de sport 1 de desen 1 de muzica, 1 de istorie 1 de geografie, 1 de logica 4 de mate 5 de info 3 de fizica 2 de biologie 2 de chimie.

4 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Materii:Mate, info, fizica, romana, engleza, franceza etc. Teze se dau la:Mate, info, romana si biologie/chimie/fizica

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Aceleasi ca si in clasa a8a.plus logica si informaticahappy iar teza vei da la matematica, romana, informatica si la alegere dintre:fizica, chimie sau biologie...bafta:*:*

| Blue_2910 a răspuns:

Se da teza la romana, mate, info si o materie la alegere intre fizica, chimie si biologie. Iar ca materii, se mai predau geografie, istorie, logica si argumentare, desen, muzica, religie, engleza, a doua limba straina.

| ionutzel04 a răspuns:

Mai faci info in plus(informatica pe car o faceai in generala se va numi T. I. C.) dai teza din romana mate info si inca din fizica bio sau chimie(la alegere din astea 3)