| Duchess a întrebat:

Ce parere aveti de facultatea de medicina de la Targu Mures? Cu argumente.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Aceasta facultate se bucura de un bun renume, intern dar si extern.

| KimLola a răspuns:

Din cate am auzit este o facultate foarte apreciata si cautata atat de cetatenii din Romania cat si de cei din afara! chiar este clasa pentru straini! Daca nu mi-ar fi fost atat de lene cu invatatu, chiar as fi mers la aceasta facultate! Acolo se invata, nu gluma! Nu te poti juca cu sanatatea oamenilor!