| blondie a întrebat:

Ce părere aveţi de facultatea de ştiinţe politice, filosofie şi ştiinţe ale comunicării din Timişoara de la Universitatea de Vest? Credeti că merita sa merg acolo la facultate? Argumentaţi. Dau fundă! happy

1 răspuns:
| iEmonel a răspuns:

La Vest faci facultatea doar sa ai diploma, dar e ok daca stai sa analizezi celelalte facultati din tara. Merita sa mergi doar daca te pui pe invatat, nu sa treci doar cu 5, 6 ca atunci nu are nici un rost.